O mnie

trener/dietetyk_maciej bych
Trener/Dietetyk Maciej Bych

Cześć, Jestem Maciek! Urodziłem się i mieszkam od 45 lat w Oławie. Dzięki pasji, wykształceniu i umiejętności wykorzystania doświadczenia udaje mi się ten czas jakoś zahamować [śmiech]… Wychowuję 8 letnią córkę dla której chcę przez kolejne lata być przykładem zdrowia i radości życiowej [ponoć nauka przez obserwację jest najskuteczniejsza :)].

Z zawodu jestem trenerem personalnym i nauczycielem wych. Fizycznego. Ukończyłem dwie uczelnie wyższe [Awf Wrocław kierunek trener i Wyższą szkołę Medyczną we Wrocławiu kierunek dietetyk] i setki kursów podnoszących kwalifikacje. Aby doskonale dbać o bezpieczeństwo moich klientów podczas treningów personalnych studiowałem dwu letnią szkołę rehabilitacyjną o profilu trening medyczny.

Życie i zawód łączę w jedną pasję. Od 10 lat Jestem właścicielem Studia Treningowego Fitness w Oławie. Każdego dnia pracuje w nim nad poprawą jakości życia i zdrowia moich klientów.

7 lat prowadzę własną poradnię Dietetyczną. Dzięki profesjonalnym narzędziom skutecznie uczę zdrowego odżywiania. Jestem nauczycielem dietetyki i promocji zdrowia w liceum ogólnokształcącym. Układam indywidualne plany żywieniowe:

Uwielbiam ogromne wyzwania i zachęcam innych własnym przykładem. Od 5 lat z licznymi sukcesami uprawiam triathlon i pomagam chętnym poczuć smak sportu. W tym roku kolejni podopieczni zadebiutują w triathlonie i biegach.

Uczę biegania, pływania, jazdy na nartach, jazdy na łyżworolkach, i szeroko rozumianej dbałości o własne zdrowe ciało w każdych warunkach o każdej porze roku. Tworzę skuteczne programy fitness które bezpłatnie udostępniam na kanale.

Ps. Kocham to robić, bo w nagrodę dostaję możliwość obserwowania Twojego rozwoju, radości i szczęścia jakie daje nowa jakość życia.