Pakiety treningowe - Oława - Maciej Bych

PAKIETY

W przypadku, gdy masz trudności ze znalezieniem motywacji do ćwiczeń, nie widzisz oczekiwanych efektów czy też nie czujesz radości ze swoich działań, warto zdecydować się trening personalny. Rozwiązanie to pozwoli Ci osiągnąć swoje cele, a także znaleźć chęć do ćwiczeń. Kim jest trener personalny?

Wiele osób uważa, że instruktor indywidualny to osoba, która odpowiada za treningi indywidualne. Rzeczywistość jest jednak nieco inna, instruktor to ktoś więcej. Okazuje się on nieoceniony w czasie układania planu treningowego, po czym wspólnie ze swoim podopiecznym dąży do odległego celu. Wszyscy doskonale wiemy, że rozpoczęcie swojej przygody z fitnessem nie jest niczym łatwym. Każdy na starcie czuje się skrępowany, gdyż nie ma pojęcia, do czego służą konkretne sprzęty. Właśnie dlatego warto postawić na profesjonalnego trenera personalnego, jakim jest Maciej Bych działający na terenie Oławy. Dlaczego treningi indywidualne są świetnym rozwiązaniem?

Profesjonalista po przedstawianiu planu ćwiczeń zaprezentuje Ci prawidłowe techniki ich wykonywania. To niezwykle ważne, gdyż niepoprawne wykonywanie bardziej wymagających ćwiczeń może skutkować poważnymi kontuzjami. Instruktor to osoba bardzo kontaktowa, z którą wszyscy mogą się zaprzyjaźnić. Najważniejsze jest jednak to, że razem z nim każdy ma dokładnie ten sam cel. Twoim celem jest wejście na sam szczyt własnych możliwości. Z kolei Maciej Bych zrobi wszystko, aby właśnie tam Cię zaprowadzić. Potrzebujesz indywidualnego szkoleniowca w Oławie? Zapraszamy do współpracy!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3